قوانین سایت

  1. خانه
  2. قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت من می تونم

لطفا قوانین و شرایط استفاده ذکر شده در این متن را پیش از شروع به استفاده از سایت با دقت مطالعه فرمایید . استفاده از سایت من می تونم ، عضویت ودر سایت و یا انتخاب گزینه‌ی موافقت با شرایط استفاده به این معناست که شما قوانین و مقررات استفاده و خط مشی‌های مربوط به حریم خصوصی در من می تونم را پذیرفته‌اید.

این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و تبادل هرگونه محتوای مجرمانه ، خلاف شئونات اخلاقی ، عرفی ، حقوق بشر و مقررات جمهوری اسلامی ایران منجر به لغو دسترسی و مسدود شدن حساب کاربری فرد خاطی می‌گردد.

سایت من می تونم صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما ( خریدار) و متخصص ( فریلنسرها) ایفای نقش می‌کند. از طریق سایت من می تونم خریدار ( کارفرما ) این امکان را دارند که با برون‌ سپاری پروژه‌ های خود آنها را در معرض دید فریلنسرهای حرفه‌ای قرار داده و از بین فریلنسرهای متقاضی اقدام به انتخاب فرد مورد نیاز خود نمایند. همچنین فریلنسرها این امکان را دارند که با ارایه خدمات حرفه‌ای خود اقدام به قبول پروژه و کسب درآمد نمایند.

تمامی پروژه‌ ها و سفارشات باید از طریق ManMitonam.com ثبت و تحویل گردند. خروج از این شرایط تحت هر شرایطی بدون کسب موافقت رسمی سایت منجر به لغو پشتیبانی سایت شده و می‌تواند مسدود شدن حساب کاربری خریدار و فروشنده خاطی را به دنبال داشته باشد.

هر گونه تلاش برای تخلف از قوانین و مقررات و تلاش برای بیرون بردن پروژه ها و انجام پرداخت از بستر من می تونم تخلف محسوب شده و من می تونم حق جبران خسارات خود شامل هزینه های ثبت پروژه ، ارتباط دادن طرفین پروژه ها و کمیسیون دریافتی بابت انجام پروژه را برای خود محفوظ میدارد. ضمنا هر گونه خسارت احتمالی در موارد مغایر با قوانین سایت بر عهده فرد یا افراد خاطی می باشد و من می تونم هیچگونه مسئولیتی در این موارد بر عهده نخواهد گرفت .

سلب مسئولیت :

تمامی خدمات ارائه شده در من می تونم بدون ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه می‌شود. من می تونم خود را از هرگونه تقاضا و اعاده ضرر و زیان در صورت اختلاف بین کارفرما و فریلنسر مبرا میداند. مسئولیت هرگونه ضرر و زیان به عهده طرفین یک پروژه ( کارفرما و فریلنسر ) می‌باشد. من می تونم هیچ گونه تقاضا و درخواستی برای دریافت وجه از کاربران خارج از راههای رسمی ارائه شده در وب‌ سایت نخواهد داشت.